Kalbos raidos sutrikimų pažinimo diena

Smagi ir darbinga buvo spalio 18 diena darželyje. Visi atėjo pasipuošę violetine ir geltona spalvomis. Šią dieną prisidėjome prie pasaulinės Kalbos raidos sutrikimų pažinimo dienos. Ačiū tėveliams ir mokytojoms.
Nuo pat mažiausių vaikučių teko atlikti klausos dėmesio, žodyno plėtojimo ir kalbos supratimo užduotis. Mokėmės išgirsti+ suprasti+ įsiminti+ atlikti/pasakyti. Jau trimečiai turėtų atlikti paprastas dviejų komandų užduotis. O šešiamečiai net 3-4 komandas įsiminti ir atlikti. Džiaugiuosi vaikais, kuriems puikiai pavyko, kurie sugebėjo draugams padėti. Džiaugiuosi ir tais, kuriems nepasisekus suprato, kad svarbu klausytis užduoties iki galo. Visada galima klausti mokytojos, kaip nesuklysti, o iš klaidų pasimokyti. Tėveliai su vaikais, manau, savaitgalį irgi smagiai žaidė kalbinius žaidimus, kuriuos vaikučiai gavo dovanų nuo logopedės ir parsinešė kišenėse. Beje, tos užduotys tinka visus metus. Mokytojos, jų padėjėjos ir visa darželio bendruomenė aktyviai dalyvavo viktorinoje apie kalbos raidos sutrikimų pažinimą.
Smagias ir darbingas akimirkas užfiksavo mokytojos.
Ačiū už dalyvavimą.

Logopedė Loreta