Priešmokyklinukų išleistuvės

Kaip greit prabėgo laikas, mes užaugom.
Jau ryt į pamokas pakvies skardus varpelis.
Atrodo, dar tik vakar drugelius po pievą gaudėm,
O ryt – mokyklon jau nuves tiesus takelis.

Skaisti pavasario saulė ir žydintys augalai tarytum byloja, kad atėjo metas priešmokyklinukams atsisveikinti su darželiu. Šventiškai pasipuošę, paskutinį kartą vaikučiai skubėjo į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves. Šventės metu visiems susirinkusiems buvo džiugu stebėti „Boružiukų“ ir „Meškučių“ grupių pasirodymą, kurio metu vaikai  šoko, dainavo ir deklamavo. Tėveliai įsitikino, kad jų vaikučiai per tuos darželyje praleistus metus įgijo pakankamai žinių, mokėjimų ir įgūdžių, kurie reikalingi pirmoje klasėje. Šventės metu paskutinį kartą darželio ugdytinius sveikino direktorė Živilė Rancienė. Kiekvienam priešmokyklinukui įteikė diplomą. Ji visiems linkėjo būti šauniais mokiniais, neužmiršti darželio ir savo buvusių pedagogų. Pasibaigus programėlei vaikučių laukė didelis siurprizas – muilo burbulų šventė. Vaikai džiaugėsi didžiuliais muilo burbulais, kurie į vaikų gyvenimo kasdienybę įnešė dalelę išsipildančių vaikų svajonių, kurios nuspalvina vaikystę. Suaugusiems buvo smagu patirti neįkainojamą džiaugsmą pabūti su savo vaikučiais žaidžiant su muilo burbulais, kurie priverčia užsimiršti beribėje laiko tėkmėje. Šventė suteikė vaikams, jų tėveliams, pedagogams ir svečiams šiltų, džiugių emocijų. Po to tėveliai pakvietė visus prie bendro stalo pasivaišinti, pasidalinti emocijomis.
Linkime būsimiems pirmokėliams ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Virginija Navidanskienė