„Sudie, mielas darželi !“

Gegužės 31 d.  Beržynėlyje vyko darželio  priešmokyklinukų  išleistuvių šventė.  Šią  įsimintiną dieną  vaikučius linksmino  švenčių organizavimo komanda ,,Linksmas lagaminas“. Atvyko personažai:  Linksmasis Kempiniukas, kuris linksmino visus, Transformeris,  atkeliavęs iš Kybertono planetos, nustebinęs visus savo jėga, mokė būti tikrais robotais, energingasis Triušis Baksis. Komanda  grąžino ir puošė vaikų veidukus įvairiais piešiniais, lankstė iš balionų  vaikų paprašytas figūras, žaidė įvairius žaidimus, linksmas ir judrias estafetes, atliko įvairius pratimus. Personažai šventę baigė leisdami stebuklingus muilo burbulus. Išlydėję svečius vaikučiai  tėveliams ir darželio darbuotojoms skyrė nuotaikingą programėlę. Tėveliai įsitikino, kad jų vaikučiai palieka darželį įgavę pakankamai žinių, drąsūs, savimi pasitikintys. Paskutinį kartą darželio ugdytinius sveikino direktorė Živilė Rancienė,  įteikė po diplomėlį ir palinkėjo būti šauniais mokiniais. Priešmokyklinukų auklėtojos įteikė po diską, kuriame visų metų nuotraukos, įvykiai, renginiai. Jie primins darželyje praleistas dienas.
Pasibaigus programėlei vaikučių laukė  šventiniai pietūs, kuriuos paruošė tėveliai. Žvelgiant į švytinčius ugdytinių veidukus norisi palinkėti  džiugiai praleisti vasarą, pailsėti ir rudenį keliauti į mokyklą.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Virginija Navidanskienė