„Futboliukas“

Jau pirmą mokslo metų mėnesį į darželio gyvenimą visu greičiu įsiveržė futbolas ir užkariavo vaikų širdis. Šis žaidimas skirtas populiarinti futbolą.  Mes taip pat nusprendėme susipažinti su taisyklėmis ir pradėjome ruoštis. Kartu žaidė vaikai, namuose su tėveliais, darželyje  su auklėtojomis. Ne tik  ruošėmės, bet  kūrėme ir mokėmės  skanduotę. Rugsėjo 22 d. Skuodo vaikų lopšelis darželis pakvietė  į „Futboliuko“ varžybas. Pasimankštinus buvo pradėtas „Futboliuko“ turnyras tarp vaikų. Įspūdingose varžybose mažieji futbolininkai atskleidė savo naujai įgytus gebėjimus. Buvo išsiaiškinti nugalėtojai. Mūsų darželio vaikučiai laimėjo antrąją vietą. Emocijos liejosi žaidžiant ir palaikant saviškius, atsiimant iškovotus medalius ir dėkojant projekto iniciatoriams.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Virginija Navidanskienė