Vardynos

Spalio 10 d. į Ylakių vaikų lopšelyje darželyje vyko tradicinis šventinis rytmetis grupių Vardynos. Pasipuošę vaikučiai laukė, kas šį katą juos nustebins ir suteiks jiems vardus, pagal grupes. Ir štai į salę įbėgo pilka pelytė – auklėtoja Rūta, kuri buvo išsigandusi ir pasimetusi. Pelytė nežinojo, kad vyksta šventė, todėl buvo nepasipuošusi, bet labai norėjo kartu su vaikais linksmintis ir pabūti jų kūma. Vaikai sutiko, kad ji pasiliktų ir kartu dalyvautų  Vardynose. Tada pelytė išskubėjo pasipuošti ir jau po kelių minučių laiminga grįžo pas vaikus. Vaikai su ja kartu dainavo, šoko, žaidė. O ji vaikams buvo  paruošusi įvairių užduočių, kurias atlikę džiaugėsi suteiktais vardais. Mažiausi vaikučiai tapo „ Viščiukai‘, po jų  – „ Bitutės“, kiti  – „ Kiškučiai“ ir patys vyriausi – „ Boružiukai“. Po šventės vaikučiai išskubėjo vaišintis obuoliukais, kuriais pavaišino pelytė.

Vyr. auklėtoja Rūta Freimutienė.