„TAU, MAMYTE, ŠIRDELĘ DOVANOJU“

Saulėtą Gegužės 5 dieną, net ir labiausiai perkrautoje darbais ir rūpesčiais dienoje rasti akimirką sau – bent jau pasimėgauti karštos kavos ar arbatos puodeliu į šventę „Tau, Mamyte, širdelę dovanoju“, rinkosi pakviestos mamos,  močiutės, tėčiai. Tai meilės, pagarbos ir apmąstymų diena, skirta pačiam mylimiausiam žmogui – Mamai.  Geriausia dovana mylimai mamai – gražūs žodžiai, vaikučių piešti mamyčių portretai,  nuoširdžiai dainuojamos dainelės ir sveikinimai. Todėl visos šventės metu nuoširdžiai skambėjo dainelės, eilėraštukai, šokiai kurie buvo skirti brangiausiam žmogui – MAMYTEI. Ir dovanėles mamytėms įteikė tas, kurias patys ruošė su didžiausia meile ir kruopštumu.  Būti mama – tai menas, tai didžiausia kūryba ir duotybė visam gyvenimui. Būkite visada pačios laimingiausios Mamos!