„Kas skaito, tas auga“

Dalyvaudami iniciatyvoje „Visa Lietuva skaito vaikams“  kovo 29 dieną surengėme viktoriną „Kas skaito, tas auga“. Kiekvienai grupei buvo pasiūlyta knygutė, kurią perskaičius  viktorinos metu reikėjo atsakyti į klausimus.  Mažiausieji „Burbuliukai“ skaitė knygutę „Trys paršiukai“, „Bitučių“ ir „Kiškučių“  grupės vaikučiai-„Snieguolę“, o priešmokyklinukai  „Boružiukai“ skaitė nuotykių knygutę „Kikas“. Visi vaikai puikiai žinojo ir atsakinėjo į visus  klausimus. Paklausus ar vaikams  skaito auklėtojos, tėveliai knygutes visi vienbalsiai sušuko „Skaito!”  Pažadėjo, kad ir toliau mažieji paprašys suaugusiųjų paskaityti, o priešmokyklinukai patys skaitys  knygutes. Visi vaikai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė, iniciatyvos „Visa Lietuva skaito vaikams“ lyderė Virginija Navidanskienė